Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

Date:

I když se jedná o smutné téma, které nikdo neřeší rád, bez pohřební služby bychom se obešli jen stěží. Bohužel, většinou, jak stárneme, a s námi stárnou naši nejbližší, potřebujeme v případě jejich úmrtí zajistit pohřeb. Pokud zemře rodinný příslušník, je nutné nechat jej převézt na patřičná místa a postarat se o vše, co je potřeba, až po zajištění samotného pohřbu. Úmrtí je, ať chceme nebo ne, přirozenou součástí našeho života, stejně, jako porod.

Obraťte se na pohřební službu Jiří Najman

V naší zemi působí mnoho pohřebních služeb. K těm kvalitním a zkušeným patří pohřební služba Jiří Najman. Jejich služeb využíváme už více než 30 let, před nimiž společnost navázala na tradici od roku 1932. Tato pohřební služba působí zvláště v Neratovicích, Mšeně, Mělníku a okolí. Budete-li si přát, zařídí za vás naprosto vše, co se k pohřbu pojí. Nebudete si muset dělat o nic starosti.

S čím vším vám pohřební služba pomůže?

V okamžicích, kdy nám odejde někdo blízký a důležitý, prožíváme velmi těžké chvíle. Pohřební služba Jiří Najman nabízí profesionální služby týkající se rozloučení v obřadních síních, pomoc ať už máte zájem o pohřeb do hrobu nebo pohřeb žehem i ostatních záležitostí, jež jsou s tím spojeny. Obřady probíhají standardně v pracovních dnech, ale po telefonické domluvě lze obřady sjednat i o víkendech a svátcích. Stačí zatelefonovat na telefonní číslo +420 737 663 721.

Co se týče služby rozloučení v obřadních síních, tato pohřební služba zorganizuje smuteční rozloučení za účasti pozůstalých v místě, kde určíte. Může to být v obřadní síni, v kostele, v domě smutku, na hrobě nebo bez obřadu.

Také zařídí vše spojené s pohřbem. Poptávat je možné exhumace, ukládání uren, kopání hrobu, rozptyl zpopelněných ostatků i vsyp zpopelněných ostatků.

Mezi další služby patří převozy zesnulých z místa úmrtí, převozy zesnulých EU do EU, vystavení úmrtního listu matrikou, prodej obalů na urny, výrobu památečního skla…

Obraťte se na pohrebnisluzba-jirinajman.cz a poptejte, co potřebujete, ať už jde o pohřeb žehem, převoz zesnulých z EU do EU či cokoli jiné. Jistě budete spokojeni.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez...

Barva Vánoc 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

TIP od MyJobsi.cz: Jak reagovat na nevhodné chování zaměstnavatele

Zaměstnavatel stávající či potenciální je vždy vůči nám coby...