Znamení, se kterými zažijete nejdobrodružnější sex. A nejen jednou

Date:


Změna sexuálního partnera je vždy dobrodružství. No jsou milenci a hlavně znamení zvěrokruhu, se kterými je sex dobrodružství pokaždé, když si spolu lehnete do postele. Ovšem pozor, ne vždy to bude dobrodružství jen v posteli. Vlastně v ní budete relativně málo.

Střelec je to přesně ten milenec, který vás vtáhne na toaletu v přeplněné restauraci a pomiluje vás.
Lev

Znamení, které miluje vášeň, dobrodružství i obdiv. Proto se vždy snaží, abyste odcházeli z ložnice s úsměvem na tváři. Lev rád překvapuje a je středem zájmu, proto se můžete těšit, že pro vás připraví různorodé scénáře i situace, které se jakoby náhodou svrhnou v divoký sex. On totiž zbožňuje, budete-li se bavit a bude vás bavit rád. V životě a samozřejmě také v sexu.

Štír

Znamení plné vášně. Která nikdy nezhasne. Štír nepřistoupí na milostný stereotyp. Je to partner, který pokud nic jiného, ​​změní alespoň polohu, aby to bylo pro vás zajímavé. Štír miluje erotické hry, svádění, laškování a divoký sex. Nuda s ním nehrozí, naopak je to muž, který má prakticky vždy chuť postarat se vám o vyvrcholení.

Intimate loving couple during foreplay in bed

Váhy

Má velmi dobře vyvážený systém dávání a braní. To je v sexu alfa a omega. Váhy milují erotické zážitky, ale nenahlížejí na ně jen ze svého úhlu pohledu. Vždy se snaží v plné míře uspokojit i potřeby partnerky. Proto patří skutečně k nejžádanějším milencům zvěrokruhu. Není mnoho takových znamení, která tak dbají na uspokojení své polovičky. Přitom jim nezáleží na tom, jaký způsob preferují, rádi jim zprostředkují jakoukoli rozkoš.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez...

Barva Vánoc 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

I když se jedná o smutné téma, které nikdo...