Barva Vánoc 2022

Date:

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte vánoční ozdoby podle toho, jaká barva je aktuálně v kurzu? V tom případě je tento článek pro vás to pravé ořechové. Není tajemstvím, že stejně jako všechno ostatní, i vánoční ozdoby podléhají trendům, ať už designovým nebo barevným. My jsme se v článku zaměřili zejména na různé barevné kombinace ozdob, které budou v sezóně 2022/2023 nejvíce in. Stejně vám také prozradíme, jaká je TOP barva Vánoc 2022, kterou milovníci trendů prostě nesmí při vánoční výzdobě vynechat. Jestli by jste si chtěli tenhle článek přečíst i v jiném jazyce, v chorvatském jazyce ho najdete na https://svijetdrveca.hr/clanci/, v maďarštině na https://karacsonyfavilag.hu/cikkek/ a v rumunském jazyce je k dostání na https://lumeabrazilor.ro/articole/

Stará dobrá klasika

Červené vánoční koule v kombinaci se zelenými vánočními ozdobami a bílými doplňky. Milovníci tradičních Vánoc zřejmě od těchto barev jen stěží upustí. Těmito obvyklými barvami Vánoc však díky jejich nadčasovosti nic nezkazíte. Proč však nedoplnit takovou tradiční vánoční výzdobu o stylové černé vánoční koule nebo hnědé vánoční ozdoby? Taková barevná kombinace vám vaši výzdobu zaručeně oživí. Do dokonalosti přivedete svoji vánoční výzdobu například i stylovými postavičkami Mikuláše v tradičních, červeno-bílých odstínech.

Naturální barvy vánoční výzdoby

Vánoční výzdoba v přírodních barevných odstínech je stále více oblíbená, ne jen u těch, kteří se snaží aby jim na vánočním stromku visely výhradně pouze eko ozdoby. Hnědé vánoční koule, jemně zelené vánoční ozdoby, oranžové vánoční dekorace, ale také ty měděné… kombinací všech těchto barev vytvoříte na svém stromku skutečný souzvuk barev přírody. Výhodou těchto barevných kombinací je, že si umíte takové ozdoby vyrobit i sami, z různých přírodních materiálů.

Tyrkysové ozdoby, které nikdo nepřehlídne

Tyrkysová vánoční výzdoba vypadá vskutku úžasně. Bledší, tyrkysové vánoční koule můžete nakombinovat s tmavšími smaragdovými vánočními ozdobami a mezi tyto nepřehlédnutelné barvy doplnit jemnější, bílo-stříbrné ozdoby. Pokud se nebojíte experimentovat, umíte takto vyzdobený vánoční stromeček doplnit osvětlením, na kterém si nastavíte tyrkysové či stříbřité odstíny svícení. Tak co, dovedete si představit váš vánoční stromek oděný do těchto barev? My tedy rozhodně ano!

Previous articlePorovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?
Next article Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály
- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

I když se jedná o smutné téma, které nikdo...

TIP od MyJobsi.cz: Jak reagovat na nevhodné chování zaměstnavatele

Zaměstnavatel stávající či potenciální je vždy vůči nám coby...