Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Date:

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez nadbytku tuku a také se zdravou myslí. Pokud se ale chcete po jízdě na kole cítit dobře po fyzické i psychické stránce, je důležité mít kolo uzpůsobeno tak, aby se vám na něm skvěle jezdilo. K tomu se bezesporu váže možnost opřít se do pedálů a sedět na sedle, jež vás nebude tlačit ani odírat. Obojí v mnoha provedeních můžete koupit např. v zavedeném e-shopu Bikero.cz, kde nechybí skvělé ceny a kvalitní výrobci.

Sedlo pro dostatečnou oporu i pohodlí

Spousta cyklistů si vůbec neuvědomuje, jak velký vliv na jízdu na kole má sedlo. A nejen ono, také jeho výška a stabilita, kterou zajišťuje sedlovka. Nevhodné sedlo vám může při dlouhé jízdě způsobit odřeniny nebo bolest v intimních partiích. Jestliže se rozhodnete pro investici do sedla od nejlepšího výrobce, vrátí se vám zpět díky spokojenosti a naprostému pohodlí.

Pokud si chcete vyzkoušet jízd na novém sedle, abyste porovnali, zda se můžete cítit komfortněji a jízdu s víc užívat, podívejte se na sedla a sedlovky All-wings. Vyrábí speciální sedla, která postrádají středovou část a mají výrazné křídlo, jež zajišťuje pohodlí. 

Teď právě je nejprodávanější All-wings sedlo Falcon Ninja Black, což je absolutní novinka na trhu. Díky němu pohodlně ujedete najednou i stovky kilometrů.

Pedály, které budou právě pro vás

Stejně tak je kontaktním místem nejen sedlo, ale i pedály. Vybírat byste měli podle stylu jízdy, nebo terénu. Pro běžné ježdění jsou ideální ohrádkové pedály. Pokud chcete, aby byl přenos síly lepší a bota neklouzala po pedálu, zvolte platformy s výstupky, díky nimž bota neklouže. Pro nejlepší výkony jsou pak vhodné nášlapné pedály, na které se šroubují kufry a ty se skvěle spojí s cyklistickými tretry a pedálem. K výborně hodnoceným a oblíbeným patří pedály na kolo Race Face. Ty i mnohé další kvalitní si můžete koupit na bikero.cz.

Previous articleBarva Vánoc 2022
- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Barva Vánoc 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

I když se jedná o smutné téma, které nikdo...

TIP od MyJobsi.cz: Jak reagovat na nevhodné chování zaměstnavatele

Zaměstnavatel stávající či potenciální je vždy vůči nám coby...