Objevte tabulové nůžky, řezací lasery i další technologie, s nimiž je výroba z plechů hračkou

Date:

Patříte ke společnostem nebo malým živnostníkům, kteří se den co den zabývají výrobou dokonalých produktů z plechu, a hledáte možnosti, jak svou výrobu zlepšit, zrychlit, zefektivnit? Mnohé technologie od těch nejlepších výrobců, s nimiž se můžete na světě setkat, nabízí společnost Canmet. Za léta svého působení uzpůsobila svou nabídku technologií tomu, aby nabízely a zajišťovaly precizní služby, s nimiž jsou zákazníci jen spokojeni.

Vsaďte na laserové řezací stroje Eagle

Jedním z výrobců, jehož zboží si můžete u Canmet koupit, je Eagle. Jeho laserové řezací stroje se pyšní světovému úspěchu. Společnost přestože je relativně mladá, svou výrobu zahájila v roce 2006, předčila svými stroji mnoho jiných společností, které patří k těm TOP v Evropě i jinde ve světě.

Velmi zajímavý je např. její laserový řezací stroj eSmart, který je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Má vynikající výkon a malou zastavěnou plochu. Poznáte jeho přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, oceníte i ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, komfortní obsluhu, přístup k vykládacímu stolu ze všech stran…

Řezací lasery jsou skutečně důmyslné a eSmart, stejně jako mnohé jiné od Canmet, jsou toho důkazem.

Tabulové nůžky a jejich funkce

Pro výrobu z plechů můžete použít i tabulové nůžky. Při stříhání s nimi působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Službu tabulových nůžek využijete u mnoha materiálů, od minimálních tlouštěk až po silné plechy. Střižná vůle se nastavuje až podle typu a tloušťky stříhaného materiálu.

Kompletní nabídku technologií na zpracování plechů najdete na canmet.eu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez...

Barva Vánoc 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

I když se jedná o smutné téma, které nikdo...