Chcete investovat do nafukovacího člunu s motorem?

Date:

Spousta rybářů touží koupit si nafukovací člun s motorem, ať už kvůli zavážení nebo chytání ryb z lodi. Odrazuje je ale představa vysoké investice, aniž by se podívali, jak se cenově pohybují čluny, tedy kvalitní čluny. V e-shopu Rybina můžete koupit kvalitní a prověřené rybářské nafukovací čluny značek Elling, Sportex a další. Všechny jsou s příslušenstvím, na jednom místě tu seženete vše, co potřebujete. Nechybí ani lodní motory nebo nafukovací pumpy.

Skvělý tip pro ty, kteří hledají to nejlepší mezi čluny

Výbornou variantou, pro kterou se můžete s důvěrou rozhodnout, je Eling člun Pilot 310 grey s pevnou podlahou. Jde o prvotřídní člun s kýlem a pevným dnem s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Koupit si jej můžete za 25 980 Kč, což je za danou kvalitu naprosto vynikající cena. Člun je dlouhý 310 cm, zajišťuje pohodlí a dostatek místa i při delších lovech. Potěší vás možná i sportovní design a zcela určitě nadstandardní aerodynamika. Díky tomu je na vodě rychlejší, ale také se vám bude mnohem lépe ovládat, než jiné čluny. To se pozitivně odráží i na nižší spotřebě u benzínových motorů nebo delší životnosti baterií u elektromotorů. Je proto skvělý na delší výpravy i větší vody, kde oceníte jeho stabilitu, prostor, jízdní vlastnosti. 

Je vyroben tak, že dovnitř necáká voda, a to ani při rychlé jízdě nebo velkých vlnách. Je tvořen prvotřídním PVC materiálem o síle 1100 g /m2. Spoje jsou svařované. Podlaha je protiskluzová, tvoří ji tři části, po bocích jsou vyztuženy hliníkovým profilem. Člun má rychloupínací držák a lze jej dovybavit dalšími, abyste mohli upnout sondu na sonar, obrazovku sonaru, rybářské pruty, držák na kamery, mobily atd. nebo kotvící háčky a rolny. Více informací najdete na rybina.cz. 

Na tento člun se vejde 2 – 5 osob, podle toho, pro který model se přesně rozhodnete. 

Mnohé nafukovací čluny, ale také nejeden kvalitní naviják pro lov kdekoli si budete přát, outdoorové oblečení, podběráky, gumové nástrahy a mnohé jiné najdete na rybina.cz. Stačí si vybrat. 

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Chcete se cítit na jízdním kole lépe? Kupte si nové sedlo a pedály

Cyklistika je skvělý koníček, který nás udržuje v kondici, bez...

Barva Vánoc 2022

Každý rok sledujete trendy ve vánoční výzdobě a měníte...

Porovnání parametrů BlufVPN s TunnelBear VPN Free: V čem je která lepší?

Jaká VPN má lepší parametry: Bluf VPN, nebo si...

Kvalitní pohřební služba zajistí důstojný pohřeb

I když se jedná o smutné téma, které nikdo...