EURO plus      
  EURO plus    
  Rekreace a ubytování na Vysočině  
  EURO plus Čechočovice - chata I Čechočovice - chata II
  EURO plus
Úvodní stránka
Rezervace
Postřehy klientů
Kontakt a mapa
 
 
EURO plus

Distribuce obuvi

» Kontakt a mapa

Popis objektu chata I:

Menší chata, vhodná pro rodinnou rekreaci leží u lesa s výhledem na pěkný rybník "Steklý". Vzdáleno 8 km od Třebíče. Kolem objektu je louka, na které je dostatek prostoru pro hry dětí. U chaty je možnost posezení u ohniště. Jako všude na Vysočině i zde je vhodný terén pro turistiku i cykloturistiku. Možnost uschování kol.

Vybavení: obývací pokoj s posezením, BTV, možnost 1 přistýlky. Kuchyňský kout vybaven vším potřebným: varná deska, mikrovlnka, varná konvice, lednice, nádobí na počet osob. 1 ložnice 1x4 lůžka. WC a sprchový kout. Topení - tuhá paliva + elektrické přímotopy.

 Cena za pronájem je stanovena dohodou! Kontakujte nás!

 

Zvláštní podmínky:

Majitel poskytuje povlečení. Elektrická energie je v ceně pobytu, doplácí se pouze při spotřebě vyšší nad 10 kWh - 1 kWh 6,-- Kč. Do objektu smí pes pouze po dohodě s majitelem. Kauce ve výši 1.000,-- Kč.

 

Popis okolí:

Koupání v rybníku 100m, rybolov 5 km, projížďky na koni 10 km. Výlety: Třebíč (Bazilika sv. Prokopa, Židovská čtvrť), Jaroměřice nad Rokytnou, zámek Telč, ZOO- Jihlava, Náměšť nad Oslavou, Dačice, kláštěr Nová Říše, zámek Budišov.

 

Fotogalerie:

   

 

© Copyright 2009, Mack